Koos alates esimestest hetkedest!

  • Vastake küsimustele ja lisage fotod
  • Valige muusika ja albumi kujundus
  • Looge video beebi esimestest hetketest
  • Jagage seda nii oma kui ka teiste Milupa sõpradega

Reeglid

Tingimused

Registreerudes mängu rakendusega aadressil www.milupa.ee, nõustub osaleja allpool kirjeldatud tingimustega ja kohustub neid järgima.

Osaleja registreerumine mängu on tasuta. Iga osaleja võib luua piiramatu hulga videoid.

Paigutades mis tahes vormis teabe ja pildi rakendusse www.milupa.ee, nõustub osaleja selle avaldamisega rakenduse galeriis, et tal on õigus seda materjali avaldada.

Kui mõni milupa.ee mängu rakenduse kasutaja märkab, et neid tingimusi on rikutud, siis on kasutaja kohustus rikkumisest viivitamatult teatada www.milupa.ee administraatoritele.

 

Keelatud on avaldada:

kuulsuste või teiste isikute pilte ilma nende nõusolekuta;

liikuvaid kujutisi;

pornograafilise sisuga pilte;

kasutada pilte, kus otseselt või kaudselt on kujutatud alkohoolseid jooke või tubakatooteid;

vägivaldse sisuga pilte.

 

Kui rakenduses või videos on avaldatud mõni ülal nimetatud sisuga fotodest, siis kustutatakse see ilma hoiatamata.

Osaleja lisatud fotodel ja loodud videotel võivad olla näha ka teised isikud, kui nad on nõustunud foto/video avaldamisega. Üles laadides ja avaldades pilte, kus on näha teised isikud, kinnitab osaleja, et seal nähtavad isikud on nõustunud foto avaldamisega.

Rakenduse milupa.ee administraatoril (SIA Nutricia) on õigus osaleja pilte töödelda või neid mitte avaldada.

Mängus osalemisega kinnitavad osalejad, et nõustuvad nende tingimustega ja sellega, et mängu korraldajad ja nende määratud isikud võivad töödelda, säilitada ja kasutada nende andmeid andmebaasi jaoks.

Esitades registreerumisel oma andmed, nõustuvad mängus osalejad, et andmeid töödeldakse ja säilitatakse kogu mängu ajal. Pärast mängu lõppu säilitavad konkursi korraldajad andmebaasi nii kaua, kuni normatiivaktid seda nõuavad.

 

Kui osaleja avastab rakenduse milupa.ee tegevuses tarkvara- või internetilehe vea, siis tuleb osalejal viivitamatult sellest teavitada rakenduse milupa.ee administratsiooni (SIA Nutricia), osaleja ei tohi kasutada seda viga isikliku kasu saamiseks.